0
0

Тримач Molder для головок і біт Cr-V 1/4", 150мм

Вже продали
Тримач Molder для головок і біт Cr-V 1/4", 150мм
Тримач Molder для головок і біт Cr-V 1/4", 150мм
Тримач Molder для головок і біт Cr-V 1/4", 150мм
Тримач Molder для головок і біт Cr-V 1/4", 150мм
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Molder
  • Код товару: 4773
  • Наявність: Немає в наявності
88грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
1/4": Розмір квадрату
150: Довжина, мм
8205 59 80 90: УКТЗЕД
Інші: Тип
Довжина, мм: 150
Оплата

накладний платіж або на картку

Доставка

термін відправки 1-3 дні

Мінімальне замовлення - 400 грн

Замовлення до 400 грн. не оброблюються

Повернення, обмін

Повернення, обмін - 14 днів

  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Високоякісний інструмент, який дозволяє міцно встановити насадку на шуруповерт або ключ, а також подовжити робочу частину біти. Актуальний під час роботи у важкодоступних місцях.

Вороток Molder MT65151 призначений для роботи зі знімними торцевими головками. Матеріал стрижня – хромованадієва сталь. Рукоятка – полімер. Загальна довжина інструменту – 150 мм. Посадковий квадрат – 1/4”.

При ремонті автомобіля не обійтися без ряду інструментів, одним із таких є комір. На сьогоднішній день ринок надає широкий вибір кількох різновидів даного інструменту. Відрізняються вони в першу чергу формою і пристроєм, що робить їх кращими для різних ситуацій, де має значення конструкція інструменту. По суті є рукояттю, на кінчику якої розташоване оснащення у вигляді посадкового квадрата певного діаметра, на нього встановлюється відповідна насадка - головка.

При виборі відповідного інструменту варто звернути увагу на такі критерії: зручність в експлуатації, простота у використанні, висока якість матеріалів. Подана модель повністю відповідає вищезазначеним показникам. Як основний матеріал для стрижня була використана легована сталь високої якості, що добре чинить опір корозійному впливу, має високу міцність і стійкість до різного роду пошкоджень, що забезпечує надійність в роботі і хорошу довговічність.

Інструмент зручний для застосування як на промислових підприємствах, так і в ремонтних майстернях у побуті.

Характеристики
Сайт
1/4" Розмір квадрату
150 Довжина, мм
8205 59 80 90 УКТЗЕД
Інші Тип
Довжина, мм 150
Розмір квадрату 1/4"
Тип Інші
УКТЗЕД 8205 59 80 90
Відгуки (0)

Відгуків про цей товар ще не було.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Бризковики
від 500 грн.
Дивитись
Бризковики
Накидки та чохли
від 200 грн.
Дивитись
Накидки та чохли
Зарядні прострої
від 450 грн.
Дивитись
Зарядні прострої
Інструменти
від 400 грн.
Дивитись
Інструменти